معرفی مراکز خرید کیش

بازار مریم کیش

بازار مریم کیش اولین بازارتور کیش اردیبهشت 97ی است که در سال 69 پس از انقلاب استور کیش خرداد 97لامی ایران در جزیره زیبای کیش ساخته شد. این بازار دارای معتور کیش بهار 97ماری و طراحی متفاوتی در مقایسه با سایر مراکز خرید بزرگ کیش می باشد. این بازار دارای نمایی چوبی و ظاهری سنتی می باشد. بازار مریم متشکل از یک طبقه و 52 غرفه است و مسافران تور کیش در این بازار می توانند وسایل مورد نیاز خود را تهیه نمایند. این بازار در زمینی بتورکیشه مساحت پنج هزارتور کیش فروردین 97 و هفتصد متر مربع ساخته شده است که روباز می باشد. آنچه که باعث جلب نظر مسافران تتور کیش تابستان 97ور کیش می شود قیمت مناسب و ارزان اجناسی است که در این بازار به فروش می رسد. ساعت کاری این بازار 10 الی 13 و 16 الی 22 می بلیط تور کیشباشد.

 

 

بازار مریم کیش

 

بازار مریم کیش

 


بازار مروارید کیش

بازار مروارید از بزرگترین بازارهای کیش می باشد که در شهرک صدف واقع شده است. این بازار الهام گرفته از بناهای دوره هخامنشی می باشد که با هنر معمارتور کیش بهار 97ی ایران باستان توسط معماران چیره دست ایرانی ساخته شده است. خوب اتور کیش اردیبهشت 97ست مسافران تور کیش بدانند که این بازار داراتور کیش خرداد 97ی هشت درب ورودی و هشت بازارچه به نام های تیسفون، بیستون، پاسارگاد، پارس، بلیط تور کیشایران، آپادانا، پرسپولیس، آریا می باشد.

این بازارچه ها در یک تالار مرکزی که با هنرهای گچ بری، سنگ کاری و آبنمای زیبا و… تزئین شده است به یکدیگر می پیوندند. همچنین این بازار متشکل از 208 غرفه می باشد که در تور کیش تابستان 97زمینه کیف، کفشتورکیش، لوازم آشپزخانه، مواد غذایی، لوازم اتور کیش فروردین 97رایشی بهداشتی و…. مشغول به فعالیت هستند. مسافران تور کیش در بازار مروارید کیش هر آنچه را که می خواهند می توانند تهیه نمایند و از خرید خود لذت ببرند.

 

بازار مروارید کیش

 

بازار مروارید کیش

 


بازار زیتون کیش

بازار زیتون کیش یک بازار خاص و منحصر به فرد در جزیره می باشد که متشکل از چند نیم طتور کیش خرداد 97بقه است. آنچه که بازار زیتون را ا ز دیگر بازارها متمایز می کند تکرار زاویه ها در نماهای بازار آن است و معماری داخلی آن زیلبایی این بازار را دوچندان کرده است. بازار بلیط تور کیشزیتون کیش متشکل از دو طبقه، 96 غرفه تجاری و 12 غرفه اداری می باشد. در این غرفه انواع مختلف کیف و کفش، پوشاک، لوازم خانگی، اسباب بازی و… به فروش می رسد.

مسافران عزیز تور کیشتور کیش اردیبهشت 97 می توانند با رفتن به این بازار تمامیی آنچه را که می خواهند تهیه نمایند و از خرید خود لذت ببرند. در این بازار رستوران و کافی شاپ نیز وجود دارد که خریداران عزیز می توانند برای رفع خستگی خود و نوش جان کردن غذا به این رستوران یا کافی شاپ بروند. قیمت کالاها در این بازار بسیار مناسب است و این باعث افزایش قتور کیش تابستان 97درت خرید و مسافران عزیز تور کیش و خریداران شده است و آن ها را با انتخابتور کیش فروردین 97 های متعددی روبرو میتورکیش سازد.

بازار زیتون کیش در نزدیک هتل پارسیان، هایپر مارکت کیش و مرکز خرید پانیذ واقع شده استتور کیش بهار 97. ساعت کاری این بازار از ساعت 10 الی 13 بعدازظهر و 16 الی 10 شب می باشد.

 

 

تور کیش بازار زیتون

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *