رستوران های کیش

رستوران کوروش کیش

رستوران کوروش با ارائه غذاهای ایرانی و فرنگی یکی از بهترین رستوران های کیش بوده و با محیط آرام و دلنشین آماده پذیرایی مسافران تور کیش می باشد. ساعت کاری این رستوران همه روتور کیش تابستان 97ز از صبح تا شب است. از امکانات این هتل تور کیش اردیبهشت 97می توان به اینترنت، موزیک زنده، رزرو تلفتور کیش بهار 97نی و…. می باشد.

آدرس: سفین، فاز خدماتور کیش خرداد 97تی 2، سرو هشتم

رستوران کوروش کیش

 

رستوران کوروش کیش

 


کشتی تفریحی آرتمیس کیش

کشتی تفریحی آرتمیس در ساتور کیش اردیبهشت 97ل 1387 در سواحل جزیره کیش افتتاح گردیده است و از مجلل ترین رستورانتور کیش بهار 97 دریایی ایران می باشد. کشتی آرتمیس با طول 30 متر و عرض 10 متر در دو طبقهتور کیش تابستان 97 ساخته شده است. کشتی آرتمیس همه روزه از ساعت 23:00 تا 1:00 بامداد گشت دریایی دارد و این رستوران از غذاهای متنوع همراه موسیقی زنده، کافی شاپ برخورد دار است. تور کیش خرداد 97سوار شدن بر روی کشتی برای تمامی سنین بسیار راحت می باشد و مسافران و گردشگران تور کیش می توانند با رفتن به این کشتی تفریحی آرتمیس اوقات خوشی را سپری کنند.

کشتی تفریحی آرتمیس کیش

کشتی تفریحی آرتمیس کیش

 


رستوران خوان سالار کیش

این رستوران در سال 1350 در جزیره کیش ساخته شده است و یکی از تور کیش تابستان 97قدیمی ترین رستوران های کیش محسوب می شود. رستوران خوان سالار دارای سالن غذا خوری بزرگ می باشتور کیش بهار 97د. این رستتور کیش خرداد 97وران دارای فضای آرام و دلنشین برای مسافران و گردشگرانتور کیش بوده که دارای غذاهای ایرانی، فرنگی و دریایتور کیش اردیبهشت 97ی می باشد. مسافران و گردشگران عزیز می توانند در این رستوران غذای مورد علاقه خود را با بهترین کیتور کیش تابستان 97فیت غذایی میل کنند.

رستوران خوان سالار کیش

رستوران خوان سالار کیش

رستوران خوان سالار کیش

 


رستوران همشهری کیش

رستوران همشهری کیش یکتور کیش اردیبهشت 97ی از غذا خوری های لوکس جزیره کیش می باشد. این رستوران با فضای مدرن و رماتور کیش خرداد 97نتیک مورد توجه مسافران تور کیش قرار گرفته است. این رستوران بهترین سرویس ها و غذاهای لذیذ ایرانی و فرنگی را در اختیار میهمانان عزیز قرار می دهد. ساعت کاری این تور کیش بهار 97رستوران از 12 تا 3 بعداز ظهر، 21 الی 1 بامداد می باشد. گردشگران تور کیش میتوانند با رفتن به این رستوران از غذاهای با کیفیت این رستوران میل فرتور کیش تابستان 97مایند.

رستوران همشهری کیش

رستوران همشهری کیش

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *