رستوران های معروف کیش

رستوران صبا ملک کیش

این رستوران همه روزه از ظهتور کیش فروردین 97ر تا بعد ازظهر، بعد از ظهر تا شب آماده پذیرایی از مسافران تور کیش می باشد. در رستوران صبا ملک کیش انواع غذاهای ایرانی و فرنگی وجود داردتور کیش بهار 97 و از این رو مورد توجه میهمانان قرار گرفته شده است. امکانات این رستوران اینترنت رایگتور کیش تابستان 97ان، رزرو مراسم و… می باشد. شما مسافران تور کیش در این رستوران می توانید اوقات خوشی را همراه با عزیزانتان داتور کیش خرداد 97شته باشید. 

رستوران صبا ملک کیش

رستوران صبا ملک کیش

 


رستوران کشتی ایرانی کیش

رستوارنتور کیش خرداد 97 کشتی ایرانی در بلوار قیام کیش واقع شده است. در این رستوران تازه ترین غذاها برای مسافران و گردشگران تور کیشسرو می شود. این رستوران موسیقی زنده برای مشتریان اجرا تور کیش بهار 97می کند. دیگر امکانات این رستوران شامل: اینترنت، رزرو تلفنی، پارکینتور کیش فروردین 97گ و … می باشد. میهمانان میتوانند در این رستوران اوقات خوتور کیش تابستان 97شی را داشته باشند.

رستوران کشتی ایرانی کیش

رستوران کشتی ایرانی کیش

 


رستوران باران کیش

رستوران باران کیش از بهترین رستوران های شنتور کیش فروردین 97اخته شده در جزیره کیش است و همه روزه آماده پذیرایی از میهمانان خود می باشد. در این رستوران انواتور کیش خرداد 97ع غذاهای ایرانی سرو می شود. کیفیت غذاها بسیار خوب و قیمتتور کیش تابستان 97شان مناسب است. مسافرین عزیز می توانند برای مراسم های خود به این رستوران مراجعه کنند و میز رزرو نمایند. همچنین در این رستوراتور کیش بهار 97ن سیگار کشیدن ممنوع می باشد. این رستوران به دلیل غذاهای بسیار خوبی که دارد مورد توجه مسافران و گردشگران تور کیش قرار گرفته  است.

 

رستوران باران کیش

 

رستوران باران کیش

 


رستوران بوف هایپر کیش

رستوران بوف هایپر یکی ازتور کیش فروردین 97 بهترین رستوران های خوب کیش می باشد. ساعت کاری از صبح تا شب و تعطیلات ندارد. در این رستوران غذاهای فرنگتور کیش بهار 97ی و … سرو می شود. امکانات این رستورانتور کیش خرداد 97: اینترنت بدون سیم، رزرو میز برای مراسم می باشد. در سفرتان با تور کیش به این رستوران سر بزنید و لحظات خوشیتور کیش تابستان 97 را در کنار عزیزانتان سپری کنید.

رستوران بوف هایپر کیش

رستوران بوف هایپر کیش

رستوران بوف هایپر کیش

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *